Для заповнення водою бака , що міститься на висоті 10 м, поставили помпу, ККД якої 75%. Яку

потужність повинна мати помпа, щоб за 20 с підняти 1,5 м3 води?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Егор.

Ответ:

η = А полезная / А затраченная * 100 %

А полезная = P * h

P - вес ( m * g = ( 0,0075 * 1000 ) * 10 = 75 кг * 10 = 750 Н )

h - высота ( 4,7 м )

А полезная = 750 * 4,7 = 3525 Дж

А затраченная = 5000 Дж

η = 3525 / 5000 = 0,705 * 100 = 70,5 %