1. Ділянка кола складається із двох послідовно з'єднаних резисторів опорами 4 і 6 кОм. Чому

дорівнює сила струму в другому резисторі, якщо через перший тече струм силою 1,2 А? з дано​

Ответы на вопрос

Отвечает Колина Надя.

Ответ:

Объяснение:

За законом Ома, напруга на кожному резисторі дорівнює добутку його опору на силу струму, який через нього протікає: U = IR.

У нашому випадку напруга на першому резисторі дорівнює:

U1 = I * R1 = 1,2 А * 4 кОм = 4,8 В.

Отже, напруга на другому резисторі буде дорівнювати різниці між напругою на ділянці кола та напругою на першому резисторі:

U2 = U - U1 = I * (R1 + R2) - I * R1 = I * R2 = I * 6 кОм = 6,0 В.

Тепер можемо знайти силу струму, яка протікає через другий резистор:

I2 = U2 / R2 = 6,0 В / 6 кОм = 1,0 А.

Отже, сила струму в другому резисторі дорівнює 1,0 А.