Знайдіть кути трикутника, якщо вони пропорційні числам 9:6:5


Ответы на вопрос

Отвечает Войтишен Леонид.

Ответ:

Объяснение:

Нехай 1 сторона буде 9x, 2 сторона = 6x, 3 сторона =5x.

сума всіх цих кутів 180 градусів, маємо рівняння:

9x+6x+5x=180

20x=180

x=9

Отже, 1 сторона=9*9=81 градусів, 2 сторона=9*6=54 градусів, 3 сторона=5*9=45 градусів. перевіримо: 81+54+45=180.