Через провідник опором 0,6 Ом протягом 10 хв тече струм і при цьому виділяється кількість теплоти

3,6 кДж. Який сила струму в провіднику?

Ответы на вопрос

Отвечает Корниевская Дарья.

Ответ:

Дано:

R=0,6 Ом;

t=10 хв=10*60=600 сек;

Q=3,6 кДж=3,6*10^3 Дж.

Знайти І.

Q=(I^2)*R*t, звідси І=√(Q/R*t)=√3,6*10^3/0,6*600=√10=3,16 А.

Объяснение: