Обчисліть напруженість електричного поля заряду 60 нКл на відстані 30 см від заряду.Відповідь

записати у кН/Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.

Напруженість електричного поля (E) в точці, розташованій на відстані r від заряду Q, можна обчислити за допомогою наступної формули:

E = k * Q / r^2

де k - електрична стала, яка дорівнює 9 * 10^9 N m^2/C^2.

В даному випадку, заряд Q = 60 нКл = 60 * 10^(-9) Кл і відстань r = 30 см = 30 * 10^(-2) м.

Підставляючи значення до формули, отримуємо:

E = (9 * 10^9 N m^2/C^2) * (60 * 10^(-9) Кл) / (30 * 10^(-2) м)^2

E = (9 * 60) / (30^2 * 10^(-7)) кН/Кл

E = 540 / (900 * 10^(-7)) кН/Кл

E = 540 * 10^(7) / 900 кН/Кл

E = 600 кН/Кл

Отже, напруженість електричного поля заряду 60 нКл на відстані 30 см від заряду дорівнює 600 кН/Кл.

Отвечает Лукьянцев Влад.

Відповідь:

180 кН/Кл.

Пояснення:

Напруженість електричного поля (E) обчислюється за формулою:

E = k * Q / r^2,

де k - електрична стала, Q - величина заряду, r - відстань до заряду.

Значення електричної сталої k дорівнює 9 * 10^9 N·m^2/C^2.

Підставимо відповідні значення:

E = (9 * 10^9 N·m^2/C^2) * (60 * 10^-9 C) / (0.3 m)^2.

Здійснюючи обчислення, отримаємо:

E = 180000 N/C = 180 кН/Кл.

Отже, напруженість електричного поля заряду 60 нКл на відстані 30 см дорівнює 180 кН/Кл.