Тіло масою 200 г кинули вертикально вгору зі швидкістю 10 м/с. Обчисліть кінетичну та

потенціальну енергії тіла на висоті 1 м. пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Катя.

Відповідь:

Початкова кінетична енергія тіла, коли його кинули вгору, складає:

K1 = (1/2) * m * v^2 = (1/2) * 0.2 кг * (10 м/с)^2 = 10 Дж

Кінетична енергія тіла на висоті 1 м дорівнює нулю, оскільки тіло тимчасово зупиняється на вершині своєї траєкторії.

Потенціальна енергія тіла на висоті 1 м може бути обчислена за формулою:

P2 = m * g * h = 0.2 кг * 9.8 м/с^2 * 1 м = 1.96 Дж

Отже, на висоті 1 м кінетична енергія тіла дорівнює 0, а його потенціальна енергія - 1,96 Дж.