Допоможіть будьласка, дуже потрібно! Задача: Деталь покривають шаром хрому за допомогою

електролізу. Визначте товщину цього шару , якщо електроліз триває 2 год. Площа поверхні деталі 50см2. Сила струму через електролітичну ванну 10 А. Електролітичний еквівалент хрому 0,18мг/Кл, густина 7200 кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Веремчук Юра.

Ответ:m=k*I8t=1.8*10-4г/Кл*10А*7200с=12.96г,

масса m=po*V, 12.96=7.2г/см³*500см² *h;

h=12.96/7.2*500=3.6*10-3см или 3.6мкм

Объяснение: