За допомогою електролізу деталь покрили шаром хрому. Визначте товщину цього шару, якщо електроліз

тривав 2 год. Площа поверхні деталі дорівнює 500 см2, сила струму через електролізну ванну становить 10 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

товщина покриття Δ=0.036мм

Объяснение:

m=k*I*t, 12.96г=0.18*10-3г/Кл *10а *7200с.

маса об"єму покриття m=V*po, po-7.19г/см³, m=(500см² *Δсм) *7.19 =12.96г,

Δ=12.96/7.19=1.8см³/500=0.0036см