Якщо через металевий провідник протікає струм величиною 16 ампер, а напруга на кінцях провідника

дорівнює 160 вольт, якою буде величина опору цього провідника. помогите срочно с решением дам 100б​

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Анастасия.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі використовується закон Ома: струм, який протікає через провідник, пропорційний напрузі на його кінцях, тобто I = U / R, де I - струм, U - напруга, R - опір провідника.

Замінюємо в формулі дані з умови:

I = 16 А

U = 160 В

Отже, R = U / I = 160 В / 16 А = 10 Ом.

Отже, опір цього провідника дорівнює 10 Ом.

Отвечает Бохан Богдан.

Ответ:

Объяснение:

I = 16A

U = 160B

R = ?

По закону Ома для участка цепи

R = U/I = 160 / 16 = 10 Ом