Допоможіть Визначити переміщення автомобіля за 10 с при русі з незмінним прискоренням 5 м/с2


Ответы на вопрос

Отвечает Eremyan Elizaveta.

Відповідь:Переміщення автомобіля можна визначити за формулою:

s = ut + (1/2)at^2,

де s - переміщення, u - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.

У цьому випадку початкова швидкість дорівнює нулю, тому формула спрощується до:

s = (1/2)at^2

Підставляючи дані, отримуємо:

s = (1/2) * 5 м/с^2 * (10 с)^2 = 250 м

Отже, переміщення автомобіля за 10 с при русі з незмінним прискоренням 5 м/с^2 становить 250 метрів.

Пояснення: