ДОПОМІЖІТЬ ,дам 75 балів!!!! На тіло масою 5 кг діють в протилежних напрямках дві сили 12 і 8

Н.Визначте модуль і напрям прискорення тіла .

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Макс.

Відповідь:

Загальна сила, що діє на тіло, є відніманням двох векторів сил:

F = 12 N - 8 N = 4 N

Тут ми використали той факт, що сила 8 Н спрямована в протилежний бік від сили 12 Н, тому ми віднімаємо 8 Н від 12 Н.

Закон Ньютона стверджує, що сила, що діє на тіло, є дорівнює масі тіла помноженій на прискорення тіла:

F = m * a

Тому прискорення тіла можна знайти, розділивши загальну силу на масу тіла:

a = F / m = 4 N / 5 kg = 0.8 м/с²

Напрям прискорення збігається з напрямом загальної сили, тобто він спрямований в напрямку сили 12 Н.

Пояснення: