Автомобіль їхав 2год зі швидкістю 90км/год, потім 1год відпочивав на зупинці та ще їхав 4 год зі

швидкісю 72 км/год. Визначтесередню швидкість руху автомобіля. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Крайс Кристина.

Відповідь:

V=s/t

S=v*t

(90*2)+(4*72)=468 км(загальна відстань)

2+4=6 год(загальний час)

468/6=78 км/год

Пояснення: