Срочно даю 70 балов. Якою є потенціальна енергія пружин коліс автомобіля, якщо його жорсткість

дорівнює 1500Н/м, а видовження становить 50 см? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кармаш Паша.

Для визначення потенціальної енергії пружини коліс автомобіля можна використати формулу:

E = (1/2) * k * x^2,

де E - потенціальна енергія пружини, k - жорсткість пружини, x - видовження пружини.

У даному випадку, k = 1500 Н/м і x = 50 см = 0.5 м. Підставляємо ці значення в формулу:

E = (1/2) * 1500 Н/м * (0.5 м)^2 = 112.5 Дж.

Отже, потенціальна енергія пружини коліс автомобіля становить 112.5 Дж.