7 Період коливань дорівнює 30 с. Визначте частоту коливань.


Ответы на вопрос

Отвечает Сазонова Ульяна.

Ответ:

Частота коливань дорівнює близько 0,0(3) Гц

Объяснение:

Частота коливань визначається як кількість повних коливань за одиницю часу. Для цього необхідно обрати час, за який відбудеться одне повне коливання, і поділити цей час на кількість повних коливань. У даному випадку, оскільки період коливань дорівнює 30 с, то за один повний коливання пройде 30 с. Таким чином, частота коливань буде:

f = 1 ÷ T = 1 ÷ 30 с ≈ 0,0(3) Гц