Визначити діаметр капілярів тополі, якщо її висота 18 м. Коефіцієнт поверхневого натягу води 73

мН/м, а густина 1000 кг/м3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Прядко София.

Ответ:

Діаметр капілярів можна визначити за формулою Лапласа:

d = (4 * T) / (ρ * g * h)

де:

d - діаметр капілярів,

T - коефіцієнт поверхневого натягу,

ρ - густина рідини,

g - прискорення вільного падіння,

h - висота капіляра.

Підставимо дані в формулу:

d = (4 * 73 * 10^(-3)) / (1000 * 9.8 * 18)

Обчислюємо:

d ≈ 0.017 м

Таким чином, діаметр капілярів тополі при заданих умовах становить близько 0.017 м (або 17 мм).

Объяснение:

Отвечает Стоцька Настя.

Діаметр капілярів можна визначити за формулою Лапласа:d = (4 * T) / (ρ * g * h)де:d - діаметр капілярів,T - коефіцієнт поверхневого натягу,ρ - густина рідини,g - прискорення вільного падіння,h - висота капіляра.Підставимо дані в формулу:d = (4 * 73 * 10^(-3)) / (1000 * 9.8 * 18)Обчислюємо:d ≈ 0.017 мТаким чином, діаметр капілярів тополі при заданих умовах становить близько 0.017 м (або 17 мм).Ответ:

Объяснение: