Срочно 100 баллов З якою мінімальною швидкістю потрібно рухати в однорідному магнітному полі з

магнітною індукцією 50 мТл стрижень завдовжки 2 м, щоб у ньому виникала ЕРС індукції 0,6 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Для визначення мінімальної швидкості руху потрібно скористатися формулою для ЕРС індукції, яка виражає залежність між ЕРС (ε), магнітною індукцією (B), швидкістю руху (v) і довжиною стрижня (l):

ε = B * l * v

Ми можемо перегрупувати цю формулу, щоб виразити швидкість руху:

v = ε / (B * l)

Підставляючи дані з вашого завдання:

B = 50 мТл = 50 * 10^(-3) Тл
l = 2 м
ε = 0,6 В

Отже, мінімальна швидкість руху буде:

v = 0,6 / (50 * 10^(-3) * 2) = 0,6 / (0,1) = 6 м/с

Отже, мінімальна швидкість руху повинна бути 6 м/с.