Провідник завдовжки 20 см рухається зі швидкістю 2 м/с в однорідному магнітному полі індукцією 25

мТл перпендикулярно до ліній магнітної індукції. Знайдіть ЕРС індукції в провіднику.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаптев Владимир.

Ответ:

0.01 B

Объяснение:

l=0.2 м    v=2 м/с    B=25*10^-3 Тл    E=?

===

E=B*L*v=25*10^-3*0.2*2=0.01 B

=======================