площина ,перпендикулярна до діаметра кулі ,ділить його на частини 3 см і 9см .На які частини

ділиться об'єм кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Lopatenko Marija.

Ответ:

45π см³; 243π см³

Пошаговое объяснение:

Vкулі=4πR³/3=4π*6³/3=288π см³

Vсегм=⅓*π*h²(3R-h)=⅓*π*3²(3*6-3)=

=3π(18-3)=3π*15=45π. см³

Vс.2=Vкулі-Vсегм=288π-45π=243π см³