яку роботу виконує поле при переміщенні заряду 30 нКл із точки з потенціалом 100 В в точку з

потенціалом 400 В(срочно)

Ответы на вопрос

Отвечает Латухина Софья.

Ответ:

-9 мкДж

Объяснение:

A = q(φ₁-φ₂)

q = 30 нКл = 3·10⁻⁸ Кл

φ₁ = 100 В

φ₂ = 400 В

A = 3·10⁻⁸ Кл (100 В - 400 В) = 3·10⁻⁸ Кл · (-300 В) = -9·10⁻⁶ Дж = -9 мкДж