Визначити роботу, яку виконує електричне поле при переміщенні від‘ємного заряду 0,01 Кто від точки

з потенціалом 20 В до точки з потенціалом 40 В

Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Даня.

Ответ:

0.2 Дж

Объяснение:

А = q*(U2-U1) = 0.01 * (40-20) = 0.2 Дж