На скільки градусів нагріється залізна пилка, маса якої 1 кг, якщо людина зробить нею 100 рухів,

переміщуючи пилку щоразу на 50 см і прикладаючи силу 20 Н? У теплоту перетворюється 70 % виконаної роботи. С Дано і повним Розв'язанням будь ласочка​

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынин Федор.

Ответ:

N=100

A=N*F*S

Q=c'm'dt По закону сохранения 0,7*N*F*S=c*m*dt dt=0,7**F*Ѕ/c*m=0,7*100*20*0,5/460*1=1,52 C