. На скільки градусів нагріється залізна пилка, маса якої 1 кг, якщо людина зробить нею 100 рухів,

переміщуючи пилку щоразу на 50 см і прикладаючи силу 20 Н? У теплоту перетворюється 70 % виконаної роботи. Питома теплоємність заліза 460 .

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Екатерина.
N=100
A=N*F*S
Q=c*m*dt
По закону сохранения 0,7*N*F*S=c*m*dt
dt=0,7*N*F*S/c*m=0,7*100*20*0,5/460*1=1,52 C