Двигун внутрішнього згоряння має ККД 28 % при температурі горіння палива 9270 С. Обчисліть

температуру відпрацьованого газу. Розв'язати задачу таким чином : Дано :........ Знайти :........ Розв'язання :........... Відповідь :............... Терміново, будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бешлеу Александра.

Ответ:

864 K (591 °С)

Объяснение:

Дано : ККД 28 %=0,28;

T₁=927 °С=1200 K;

 Знайти :T₂     ?

 ККД=1-T₂/T₁; T₂=(1-KKД)*T₁=(1-0,28)*1200=864 K