Електрон летить в електричному полі та проходить різницю потенціалів 1280В. Якою стане швидкість

електрона​

Ответы на вопрос

Отвечает Дашевский Максим.
Дано:
m = 9,1 * 10-³¹
e = 1,6 * 10-¹⁹
U = 1280 В
m * V^2 / 2 = e * U
V = √(2 * e * U / m) =
=√(2 * 1,6 * 10-¹⁹ * 1280 / 9,1 * 10-³¹)≈
≈ 2,12 * 10⁷