Пружину іграшкового пістолета стиснули на 4 см. На яку максимальну висоту може злетіти кулька після

пострілу вгору за рахунок того, що пружина розпрямиться. Маса кулі 20 г, якщо жорсткість пружини 512 Н/м?

Ответы на вопрос

Отвечает Кубіцька Віка.

Ответ:

Объяснение:.....


Отвечает Адамов Иван.

Ответ: 2,048м

Объяснение:

Дано:

х=4см=0,04м

m=20г=0,2кг

k=512Н/м

-----------------

h-?

В момент выстрела потенциальная энергия пружины правращается в кинетичесую энергию шарика:

kx²/2=mV²/2

Отсюда скорость шарика в момент выстрела равна:

V=√(kx²/m)=√(512*0,04²/0,02)=6,4м/с

Высоту подъема шарика находим по формуле:

h=V²/(2g)=6,4²/(2*10)=2,048м