5. При паралельному з'єднані двох провідників, опори яких 4 Ом і 6 ом, Ех загальний опір буде ..


Ответы на вопрос

Отвечает Биттер Соня.

1/R = 1/R1 + 1/R2 = 1/4 + 1/6 = 5/12

R = 12/5 = 2,4 Ом