5. Вагон масою 50 т рухається із швидкістю 15 м/с. Під час гальмування він зупиняється. Знайти

роботу сил тертя.

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Матвей.

Ответ:

5 625 000 Дж

Объяснение:

Ek = (1/2) * m * v^2

де m - маса вагона, v - його швидкість. Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

Ek = (1/2) * 50000 кг * (15 м/с)^2 = 5 625 000 Дж

Кінетична енергія вагона після гальмування дорівнює нулю, оскільки він зупинився. Тому робота сил тертя дорівнює різниці кінетичних енергій:

W = Ek_початкова - Ek_кінцева = 5 625 000 Дж - 0 = 5 625 000 Дж