Електромобіль потужністью 27 кВт перевіз за 2с хв. Як роботк виконав автомобіль? СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Ира.

Дано:

Р=27кВт

t=2c

Знайти:

А-?

Р=A/t→A=Рt=27*2=54кДж