Знайдіть енергію фотона випромінювання синього світла, довжина хвилі якого 390 HM.​


Ответы на вопрос

Отвечает Танкович Вова.

Розв'язання з поясненням:

Енергія фотона може бути визначена за допомогою формули:

  • E = h * c / λ

де E - енергія фотона, h - постійна Планка (6.62607015 x 10^-34 J·s), c - швидкість світла (3.00 x 10^8 m/s), λ - довжина хвилі.

Довжина хвилі дана в герцах (Hz), тому спочатку потрібно перетворити її в метри. Для цього ми можемо використати співвідношення:

  • 1 Hz = 1/s = m^-1

Таким чином, довжина хвилі 390 HM (гігаметрів) можна перевести у метри:

  • 390 HM = 390 x 10^9 m

Тепер, знаючи значення довжини хвилі в метрах, можемо обчислити енергію фотона:

  • E = (6.62607015 x 10^-34 J·s * 3.00 x 10^8 m/s) / (390 x 10^9 m)
  • E ≈ 5.08 x 10^-19 J

Отже, енергія фотона випромінювання синього світла з довжиною хвилі 390 HM (гігаметрів) дорівнює приблизно 5.08 x 10^-19 джоулів.

Доповнення:

Якщо у вас залишилися запитання, вам потрібне розширене пояснення, звертайтеся в Коментарі. Я постараюся відповісти швидко.

P.S:Сподіваюсь, я заслуговую на найкращу відповідь?)

Отвечает Богданов Игорь.
Дано:
h=6,63*10-³⁴Дж*с
с=3*10⁸м/с
λ=390нм=390*10-⁹м
Знайти:
Е-?
c-скорость света
λ-длина волны
h-постоянная Планка
Е=hv=(hc)/λ=(6,63*10-³⁴*3*10⁸)/390*10-⁹≈5,1*10-¹⁹(Дж)=
=5,1*10-¹⁹/1,6*10-¹⁹=3,1875еВ