СРОЧНО!!! Чому дорівнює вага мідного бруска об'ємом 300 см³?


Ответы на вопрос

Отвечает Дихтярь Олег.

Ответ:

Дано:

V=300 см^3;

Знайти m.

m=p*V=8,9*300=2670 г=2,67*10^3 г=2,67 кг.

Объяснение:

р=8,9 г/см^3-густина міді.