Якою є маса тіла, що має потенціальну енергію 10 Дж знаходячись на висоті 2м? Допоможіть будь

ласка срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Даня.

Ответ:

:)

Объяснение:

Потенціальна енергія тіла на висоті h може бути обчислена за формулою Ep = mgh, де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, h - висота. Підставляючи дані, отримуємо:

10 = m * 9,81 * 2

m = 0,51 кг

Отже, маса тіла дорівнює 0,51 кг.

Отвечает Седалищев Ньургун.
Дано:
Еп=10Дж
h=2м
Знайти:
m-?
Еп=mgh→m=Еп/(gh)=10/(10*2)=0,5кг