СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!!! даю 50 балов ... Обчислить збільшення, що дає збиральна лінза під час

побудови зображення слайду, що розташований на відстані 13 см від лінзи. Фокусна відстань лінзи становить 12,5 см.аю 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Аллаярова Рушания.

Ответ:

Збільшення, яке дає збиральна лінза, може бути обчислене за формулою збільшення лінзи:

M = -v/u,

де M - збільшення, v - відстань від зображення до лінзи, а u - відстань від об'єкта до лінзи.

У даному випадку, відстань від зображення до лінзи (v) дорівнює 13 см, а відстань від об'єкта до лінзи (u) дорівнює фокусній відстані (f), яка становить 12,5 см.

Замінюючи відповідні значення в формулу збільшення, отримаємо:

M = -13 / 12.5 = -1.04.

Отже, збільшення, яке дає ця збиральна лінза при побудові зображення слайду, становить -1.04.

Объяснение: