СРОЧНО!!! Розрахуйте, на яку висоту підняв кран панель масою 0,1 т, якщо виконана ним робота

дорівнює 4 кДж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козин Артем.

Ответ:

Дано:                       |  A=Fh

A=4кДж=4000Дж |   h=A/F

m=0,1т=100кг          |   F=mg

-----------------------------    h=A/mg

h-?                                 h=4000Дж/100кг*10H/кг=4м

                                      h=4м

Объяснение: