Відстань між двома точковими негативними зарядами, модулі яких дорівнюють 10 нКл кожний, становить

50 см. Знайти напруженість поля всередині відрізка, що з’єднує ці заряди. Відповідь запишіть у кілоньютонах на кулон (кН/Кл) цілим числом, наприклад: 8.

Ответы на вопрос

Отвечает Саганець Юлія.

Ответ:

Объяснение:

Якщо заряди негативні і рівні по модулю, то напруженість поля всередині відрізка, що з’єднує ці заряди дорівнює Е=Е₁-Е₂. модули однакові і спрямовані в різні сторони. Тому при доданні векторів = 0

Е=к/0,5²*(q₁-q₂)=к/0,5²*0=0