Електричні заряди двох тіл відповідно дорівнюють 4мкл і змКл. Тіла знаходяться на відстані 2м.

Знайдіть силу взаємодії між ними.​

Ответы на вопрос

Отвечает Давидюк Виктория.

Відповідь:

Для визначення сили взаємодії між двома електричними зарядами можна використовувати закон Кулона. Згідно з цим законом, сила взаємодії (F) між двома зарядами (q1 і q2), розташованими на відстані (r), визначається за формулою:

F = (k * |q1 * q2|) / r^2,

де k - електрична константа, рівна 8.99 * 10^9 N m^2/C^2.

В даному випадку, q1 = 4 мкКл = 4 * 10^(-6) Кл та q2 = 2 мКл = 2 * 10^(-3) Кл, r = 2 м.

Підставимо ці значення в формулу для сили взаємодії:

F = (8.99 * 10^9 N m^2/C^2 * |4 * 10^(-6) Кл * 2 * 10^(-3) Кл|) / (2 м)^2.

Звідси F = (8.99 * 10^9 N m^2/C^2 * 8 * 10^(-9) Кл^2) / 4 м^2.

Проведення розрахунків дає F = 17.98 Н (Ньютон).

Таким чином, сила взаємодії між цими двома зарядами становить 17.98 Н.

Пояснення: