Відстань між двома точковими зарядами 16 нКл та -4 нКл становить 10 см. Знайти напруженість

всередині відрізка, що з'єднує ці заряди. будь ласка дано/рішення ​

Ответы на вопрос

Отвечает Масленников Костя.
Напруженість всередині відрізка, що з'єднує ці заряди, можна знайти за формулою: E = (k * q) / r^2, де k - постійна Кулонa, q - заряд, r - відстань між зарядами.

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:
E = (9 * 10^9 * (16 * 10^-9 + (-4 * 10^-9))) / (0.1^2) = 1080000 Н/Кл

Таким чином, напруженість всередині відрізка, що з'єднує ці заряди, становить 1080000 Н/Кл.