Тіло кинули під кутом до горизонту зі швидкістю 12 м/с, якою буде його швидкість на висоті 6м


Ответы на вопрос

Отвечает Kuzmeniuk Sofia.

Ответ:

Ця фраза не відноситься до теми слів. Однак, щоб відповісти на питання, можна скористатися формулою кінетичної енергії. За умовою, тіло кинули зі швидкістю 12 м/с. На висоті 6 м, потенціальна енергія тіла становитиме mgh, де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с²), h - висота. Щоб знайти швидкість на цій висоті, можна використати закон збереження енергії: кінетична + потенціальна = постійна. Таким чином, маємо:

1/2 * m * v^2 + mgh = const

При підстановці відомих значень:

1/2 * m * (v^2) + m * 9.8 * 6 = const

Звідси можна знайти швидкість на висоті 6 м:

v = √(const - 58.8m) / m

Значення const можна знайти, якщо врахувати, що на початку руху кінетична енергія дорівнює нулю. Тоді:

const = m * 12^2 / 2 + m * 9.8 * 0

const = 72m

Підставляємо це значення в формулу для швидкості на висоті 6 м:

v = √(72m - 58.8m) / m

v = √(13.2m) / m

v = √13.2 ≈ 3.63 м/с

Отже, швидкість тіла на висоті 6 м становитиме близько 3.63 м/с.