Чому дорівнює ємність плоского повітряного конденсатора із площею пластин 11,3 см2, які розташовані

на відстані 1 мм одна від одної?(формули, обчислення відповідь) Даю 100 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Хаскина Вероника.
Дано:
ε₀=8.85 * 10^-12 Ф/м
S=11,3см²=11,3*10^-4м²
d=1мм=10^-3м
ε=1
Знайти:
С-?
C - ємність конденсатора,
ε₀ - електрична стала вакууму (8.85 * 10^-12 Ф/м)
S - площа пластин конденсатора
ε - діелектрична проникність повітря
d - відстань між пластинами конденсатора
C = ε*ε*₀*S/d=1*8,85*10^-12*11,3*10-4/10^-3≈*10^-11Ф