Насос подає 1000 кг води на висоту 5 метрів. Яку роботу при цьому виконує насое? Яку потужність

розвиває насос, якщо працює 1 годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Авдонин Ваня.

Ответ:

A=50000 Дж;

N=13.9Вт

Объяснение:

Дано:

m = 1000кг

h = 5м

t = 1 час = 3600с

A=mgh;

N=A/t;

g = 10

A=1000*10*5=50000 Дж;

N=50000:3600=13.9Вт

g = 9,8

A=1000*9,8*5=49000Дж

N=49000:3600=13,6Вт

Отвечает Муравьев Данил.
Дано:
m=1000кг
h=5м
t=1год=3600с
Знайти:
А-?
N-?
A=mgh
A=1000*9,8*5=49000Дж
N=A/t=49000/3600=13,6Вт