Який заряд потрібно передати конденсатору електроємністю 1 мкФ, щоб різниця потенціалів між його

пластинами дорівнювала 50В?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивако Кирилл.

Ответ:

Дано:

С=1 мкФ=1*10^-6 Ф;

U=50 B.

Знайти q.

q=C*U=1*10^-6*50=50*10^-6 Кл=50 мкКл.

Объяснение: