3 Лисн pisnina Температура повітря 19°С, а його відносна вологість 50%. Визначити абсолютну

вологість повітря і точку роси.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хиленко Ира.

Ответ:

Температура повітря 19°С, відносна його вологість 50%. Визначити абсолютну концентрацію повітря та точку роси.

————

Дано:

φ = 50%

t = 19°C

————

Відносна вологість повітря:

φ = (ρ/ρn)*100%

Щільність водяної пари при температурі 19°C визначаємо за таблицею : ρn = 16,3 г/м³

ρ = (φ*ρn)/100% = 50*16.3/100 = 8.2 г/м³

Точку роси знайдемо за тією самою таблицею: t роси ≈ 7°С