Сторона паралелограма AB дорівнює діагоналі BD довжиною 17 см, сторона AD дорівнює 30 см. Визнач

площу паралелограма:

Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Сергей.

Площу паралелограма можна обчислити, використовуючи формулу:

Площа = сторона * висота.

У даному випадку, сторона паралелограма AB дорівнює діагоналі BD, тобто AB = BD = 17 см.

Сторона AD дорівнює 30 см.

Для того, щоб знайти висоту паралелограма, ми можемо використати формулу Піфагора.

Враховуючи, що паралелограм є прямокутником (оскільки діагоналі паралелограма перетинаються під прямим кутом), ми можемо розглянути правокутний трикутник ABD, де сторони AD і BD є катетами, а сторона AB є гіпотенузою.

За теоремою Піфагора маємо:

AB^2 = AD^2 + BD^2.

Підставляємо відомі значення:

17^2 = 30^2 + BD^2.

289 = 900 + BD^2.

BD^2 = 289 - 900.

BD^2 = -611.

Оскільки квадрат від'ємного числа не має значення у дійсних числах, це означає, що є помилка у вихідних даних або в задачі.

Якщо задача сформульована правильно, то неможливо обчислити площу паралелограма з наданими даними.