Більший кут паралелограма дорівнює 135̊, а кут, що утворює діагональ з меншою стороною, - 30̊.

Знайдіть цю діагональ паралелограма, якщо його більша сторона дорівнює 4 2см

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

по теореме синусов:

х/sin135°=4√2/sin30°

x=(sin135°*4√2)/sin30°=1/√2*4√2*2=4*2=8