Паралельно з'єднали 5 конденсаторів ємністю 15 пФ. Чому дорівнює загальна ємність такої батареї?​


Ответы на вопрос

Отвечает Фоскин Артём.

Ответ: 75пФ

Объяснение:

Дано:

C1-C5=15пФ

-----------------

С-?

С=С1+С2+С3+С4+С5=15+15+15+15+15=75пФ