Три однакових конденсатори ємністю 12 мкФ кожний в одному випадку з'єднали паралельно, а в іншому-

послідовно. У скільки разів ємність конденсаторів припаралельному з'єднанні більша , ніж при послідовному?

Ответы на вопрос

Отвечает Дзюбак Анастасія.

Ответ:

C1/C2 = 9

Объяснение:

при паралельному C1 = 12 + 12 + 12 = 36

при послідовному C2 = 12 / 3 = 4

C1/C2 = 36/4 = 9