БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ПОТРІБНО ДО ЗАВТРА! БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА! Електрон починає рухатися із точки з

потенціалом 200В і . переміщуючись вздовж лінії напруженості однорідного електричного поля на 20см, потрапляє в точку, потенціал якої 300В. Обчисліть роботу поля з переміщення електрона, модуль напруженості електричного поля, прискорення на швидкість, яку набув електрон.

Ответы на вопрос

Отвечает Куприянов Максим.
При переміщенні заряду д=-е з точки з потенціалом фі1 = 200 В точку з потенціалом фі2=300 В зовнішні сили виконують роботу з переміщення заряду і потенційна енергія взаємодії заряду з полем змінюється на величину, рівну роботі цих зовнішніх сил
Ер1-ЕрО = а*(фі2-фі1)=-е*(фі2-фі1) =
-1,6е-19K * (300B-200B) = -1,6e-17Дж - це
відповідь
згідно із законом збереження енергії
Ep+Ek=const означає зміну кінетичної енергії і зміну потенційної енергії тільки з протилежним знаком
Ek1-Ek0=-(Ep1-Ep0)= 1,6e-17Дж - це відповідь
mv0^2/2+Ep0=mv^2/2+Ep1
mv^2/2=mv0^2/2+Ep0-Ep1
початкова швидкість дорівнює нулю
mv^2/2=Ep0-Ep1
v=корінь(2*(EpO-Ep1)/m)

корінь(2*(1,6e-17)/(9,1e-31)) м/с =
5929994,5 м/с ~ 5930 км/с ~ 5,9e+6 м/с
V