на скільки відсотків змінится об'єм нафти при збільшенні температури від 4С до 30С температурний

коефіцієнт об'ємного розширення 0,0024​

Ответы на вопрос

Отвечает Мясников Илья.

Для розрахунку зміни об'єму нафти використовуємо формулу для об'ємного розширення:

ΔV = V0 * α * ΔT,

де:

ΔV - зміна об'єму,

V0 - початковий об'єм,

α - температурний коефіцієнт об'ємного розширення,

ΔT - зміна температури.

Підставляючи значення:

V0 = 100% (якщо початковий об'єм - 100%, то введення 1 еквівалентне 100%),

α = 0.0024,

ΔT = 30°C - 4°C = 26°C.

Отримаємо:

ΔV = 100% * 0.0024 * 26°C = 2.496%.

Отже, об'єм нафти збільшиться на приблизно 2.496% при піднятті температури від 4°C до 30°C з таким температурним коефіцієнтом об'ємного розширення.

Отвечает Шохонов Иван.

Температурний коефіцієнт об'ємного розширення (β) вимірюється в 1/°C. Отже, для знаходження процентного зміну об'єму, вам слід спочатку знайти зміну відсотків об'єму.

Температура зміни: 30°C - 4°C = 26°C.

Зміна об'єму при збільшенні температури на 1°C: 0.0024.

Зміна об'єму при збільшенні температури на 26°C:

0.0024 * 26 = 0.0624.

Тепер ми можемо знайти процентну зміну об'єму:

(0.0624 / початковий об'єм) * 100%.

Будь ласка, надайте початковий об'єм нафти, щоб я міг обчислити процентну зміну об'єму.