: На скільки відсотків зміниться об'єм льоду зі зміною температури ві 0 С до - 20 С, якщо

температурний коефіцієнт об'ємного розширення у цьму інтервалі температур становить 0,00015 1/К?

Ответы на вопрос

Отвечает Сокольникова Виолетта.

Об’єм матеріалу змінюється при зміні температури відповідно до формули:

\Delta V=\beta \cdot V_0\cdot \Delta T=0.00015\cdot V_0\cdot (0-(-20))=0.003V_0

Об’єм льоду збільшиться на 0,3%