Знайди середнє арифметичне чисел 1) 19 і 4; 2) 5,8; 9,2; і 8,1; 3) 4; 15; 9; 26; 31 і 32 ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Алманов Санжар.

Ответ:

1) Щоб знайти середнє арифметичне чисел 19 і 4, потрібно їх додати і поділити на кількість чисел:

(19 + 4) / 2 = 23 / 2 = 11.5

2) Щоб знайти середнє арифметичне чисел 5.8, 9.2 і 8.1, потрібно їх додати і поділити на кількість чисел:

(5.8 + 9.2 + 8.1) / 3 = 23.1 / 3 = 7.7

3) Щоб знайти середнє арифметичне чисел 4, 15, 9, 26, 31 і 32, потрібно їх додати і поділити на кількість чисел:

(4 + 15 + 9 + 26 + 31 + 32) / 6 = 117 / 6 = 19.5

Отже, середнє арифметичне чисел:

1) 11.5

2) 7.7

3) 19.5