За 3 години поглинена доза опромінення складає 6мгр. Якою є середня потужність поглиненої дози за

цей час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Елена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t=3год=10800с

D=6мгр=6*10-³Гр

Знайти:

Р-?

Р=D/t=6*10-³/10800=5,55*10-⁷Гр/с